whatsapp-call
contact-us
social-media-links

מחפשים הוצאה לאור לספר שכתבתם? נשמח לקבל לעיון את פרי עטך, להוציאו לאור ולדאוג לשיווקו:

  הוצאת ספר ילדים

  הוצאת ספר ילדים לאור

  יש אנשים שעבורם הוצאת ספר ילדים הוא חלום ישן של הרבה שנים. הם רואים בעיני רוחם הורים שיושבים לפני השינה עם הילדים או הפעוטות שלהם ומקריאים להם את הסיפור, מנחשים ביחד את ההמשך, מחליטים איזו דמות הם הכי אוהבים וכמובן מתגלגלים מצחוק והופכים את שעת הקראת הסיפור לחוויה מהנה עבור כל הצדדים. אמנם לא כל סיפור או שיר יהיו טובים דיים כדי להוציא לאור ספר אך לא תמיד כדאי לחשוש ובאמת שאין מה להפסיד. תמיד כדאי לפנות אל הוצאות הספרים בארץ ולנסות להציע להם את הסיפור שכבר יש. לכל היותר – זה בהחלט יכול להצליח.

  במה כרוכה הוצאת ספר ילדים?

  התהליך של הוצאת ספר ילדים הוא תהליך לא פשוט שיש בו כמה וכמה שלבים ועוד לפני שהתהליך ייצא לפועל צריך שאכן תהיה הצדקה והיתכנות לספר עצמו. על מנת להחליט על כך יצטרך היוצר לכתת רגליו בין הוצאות ספרים כדי להציג את עצמו ואת הסיפור, לשווק, להראות מדוע מדובר בסיפור או ספר שכמותו לא נראה עדיין בתחום וכמובן שעליו לקבל את כל המידע הרלוונטי שהוא צריך לדעת כדי לקבל את ההחלטה הנכונה ומתאימה ביותר באשר לכדאיות של התהליך כולו. אנשי המקצוע שייפגשו איתו מטעם ההוצאה יקבלו החלטה על סמך הניסיון שלהם בנוגע לכל יוצר שייפגש איתם ובנוגע לכל ספר שיוצג בפניהם.

  המשמעות של ספר ילדים אישי

  לספרי ילדים יש מקום של כבוד כנכסי צאן ברזל בתרבות והספרות הישראלית ולא בכדי החלום של הוצאת ספר ילדים משותף להרבה מאד כותבים ויוצרים. אל לאף אחד מהם לחשוב שמא רמת הכתיבה שלו לא מספיקה ותמיד כדאי לו לפנות אל הוצאות ספרים ולנסות את מזלו בהגשמת החלום שלו. לא תמיד אפשר לחזות מראש את דרך העבודה של נציגי הוצאות הספרים ולכן מומלץ לנסות לקדם את הספר האישי בצורה עצמאית.
  הוצאת הספרים סער עומדת בפניהם של יוצרים וסופרים ונציגיה ישמחו לשמוע על הספר שחלמתם להוציא. תנו לעצמכם הזדמנות וצרו קשר.

  הוצאת ספר ילדים

  הוצאה לאור ספרי ילדים

  ספר ילדים יהיה שונה בצורה מהותית מכל ספר אחר שקשור למבוגרים או לבני נוער וצריך אנשי מקצוע שמכירים את החום הזה ספציפית ומנוסים בו על מנת שאכן הספר ייצא לאור בדיוק כמו שהיוצר כתב ותכנן. הוצאה לאור ספרי ילדים היא תהליך שלם שחייב לערב את אנשי המקצוע הנכונים וזה מה שיבטיח שאכן הספר ייצא לאור וישמח לא מעט ילדים, הורים, משפחות וכמובן גם אנשי חינוך כמו מורים וגננות. מי שחולם להוציא לאור ספר ילדים או שכבר כתב ספר שנראה לו שעשוי לעניין את קהל היעד המיוחד הזה צריך לוודא שהוא פונה לשם כך להוצאה מוכרת עם ותק בתחום של ספרי ילדים.

  מה עושים כשפונים אל הוצאה לאור ספרי ילדים?

  יוצר שכתב או כותב ספר שנראה לו שעשוי להיות אטרקטיבי ומעניין עבור ילדים ו/או הורים צריך לפנות אל חברות הוצאה לאור ספרי ילדים כדי לבחון את ההיתכנות של העניין וכמובן את הכדאיות שלו. זו גם תהיה עבורו הזדמנות טובה מאד לקבל חוות דעת על הספר שכתב, חוות דעת מקצועית מצב אנשים שעוסקים בספרות ויש להם ידע וניסיון רב בהוצאה לאור והפצה של ספרי ילדים מסוגים שונים. גם אם הספר לא ייצא לפועל בסופו של דבר – תמיד טוב לקבל פידבקים מאנשים שהספרות זורמת בעורקיהם והם יודעים עליה דבר או שניים.

  הסיפוק האדיר של ספר ילדים שיוצא לאור

  אי אפשר אפילו לדמיין את תחושת הגאווה, השליחות והסיפוק שחשים בכל פעם שנכנסים לחנות ספרים ורואים שם את הספר המיוחד. היוצר יידע שהוא מעביר מסר חשוב ומשמעותי שנראה לו שכדאי שהרבה הורים וילדים ייחשפו אליו וללא ספק הוא ירגיש שבזכותו אולי העולם של מישהו אחר יכול להשתנות מן הקצה אל הקצה. זו בדיוק המטרה של הוצאה לאור ספרי ילדים ותמיד יש מה לחדש להורים וילדים בכל הגילאים.

  מתעניינים בתהליך של הוצאת ספר ילדים לאור? פנו להוצאת הספרים סער וקבלו את כל המידע מאנשי מקצוע מנוסים בתחום זה.

  הוצאה לאור ספרי ילדים

  מחפשים הוצאה לאור לספר שכתבתם? נשמח לקבל לעיון את פרי עטך, להוציאו לאור ולדאוג לשיווקו:

   לכתבות נוספות בתחום

   עריכת ספרים

   עריכת ספרים מקצועית אחד השלבים בתהליך המורכב והמאתגר של הוצאת ספרים לאור הוא השלב החשוב, שלא לומר קריטי של עריכת ספרים....

   המשך קריאה
   הוצאת ספר שירה

   הוצאת ספרי שירה שירה היא דבר מופלא וקסום. היא שוזרת מילים שכל אחת מהן תהיה בעלת משמעות מסוימת והופכת אותן למשפט...

   המשך קריאה